Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście

Dzień zajączka

z0

17 kwietnia dzieci z naszych placówek: szkoły i przedszkola wzięły udział w przedświątecznym spotkaniu z okazji Dnia zajączka. Tego dnia został rozstrzygnięty konkurs „ Wielkanocny zajączek” w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV- VI.

Czytaj więcej...

KIERMASZ PALM WIELKANOCNYCH

kiermasz wielkanocny2019

W niedzielę 7 kwietnia przy Stodole Kultury w Dobrym Mieście odbył się kiermasz palm wielkanocnych. Swoje stoisko przygotowała także nasza szkoła. Serdecznie dziękujemy przede wszystkim rodzicom za wsparcie!

 

Warsztaty wielkanocne

warsztaty wielkanocne2019

Święta Wielkanocne już niedługo, a uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z piątkowego wydarzenia.

 

KLASA I i III W JUPI PLANET

jupiplanet5 marca uczniowie Niepublicznej Szkoły Podstawowej wybrali się do dobromiejskiego JUPI PLANET. Klasa I oraz III wspólnie zaliczyli mnóstwo zabaw, a dowodem na to są wielkie uśmiechy na twarzach naszych uczniów.

BAL "ALE KOSMOS"

bal karnawal19 lutego w naszej szkole odbył się bal "Ale Kosmos!". W balu wzięli udział uczniowie klas I - III oraz wychowankowie Przedszkola Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty. Za zorganizowanie balu dziękujemy Pani Wiolecie Pirianowicz! Pozostały kosmiczne wspomnienia :) Za rok powtórka!

Walentynki

walentynki2019Nie tylko dorośli obchodzą Walentynki. Uczniowie naszej szkoły także postanowili uczcić to święto. Samorząd Uczniowski zorganizował pocztę walentynkową. Większość uczniów ubrała się na czerwono, nawiązując do walentynkowych serduszek i róż

Adres

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty
ul. Ułańska 6
11-040 Dobre Miasto

Telefony

Sekretariat: 89 622 20 20
Dyrektor: 89 622 20 23
Fax: 89 622 20 20

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Mail

nsp_snro@op.pl

 

pit butonline