Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście

ZAJĘCIA ROBOTYKI W KLASIE III

robotyka

Uczniowie klasy III przebojowo wkroczyli w świat nowoczesnej technologii.

Zajęcia, w których uczestniczyli odkryły przed nimi tajniki budowy robotów- każdy trzecioklasista sam takiego złożył. Na początku wszystko wydawało się skomplikowane. Wystarczyło jednak kilka wskazówek Szymona, byłego ucznia naszego gimnazjum, który krok po kroku tłumaczył, w jaki sposób połączyć ze sobą wszystkie elementy. Okazało się, że nie było to trudne – wszystkie roboty działają! Wielką frajdę sprawiło sterowanie własnym robotem. Teraz wystarczy tylko układać odpowiednie kody, a roboty w naszej szkole będą „uczestniczyły” w różnych zadaniach w naszej szkole . Dziękujemy Szymonowi.
To były naprawdę ciekawe zajęcia!!! I na pewno nie ostatnie z udziałem naszych mechanicznych przyjaciół, którzy zadomowili się w naszej szkole.

pit butonline

 

Adres

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty
ul. Ułańska 6
11-040 Dobre Miasto

Telefony

sekretariat: 89 622 10 10
dyrektor:  514 017 554
świetlica:  514 017 504

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Mail

nsp_snro@op.pl

 

pit butonline