Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście

Wielkie serca naszych uczniów

sercaSerdecznie dziękujemy wszystkim, którzy swą pomocą wspierali akcję charytatywną „Dzieci dzieciom”. Jesteśmy zdumieni zaangażowaniem i hojnością naszych uczniów! Paczka z przyborami szkolnymi oraz słodyczami ważyła przeszło 35 kg! Pan Janusz Filipkowski przekazał paczkę osobiście dla Domu dla Dzieci w Gryźlinach. Dziękujemy!

Adres

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty
ul. Ułańska 6
11-040 Dobre Miasto

Telefony

Sekretariat: 89 622 20 20
Dyrektor: 89 622 20 23
Fax: 89 622 20 20

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Mail

nsp_snro@op.pl

 

pit butonline