Niepubliczna Szkoła Podstawowa

Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty w Dobrym Mieście

ROZPOCZĘCIE ROKU SZKOLNEGO 2019/2020

02092019 rozp r szk2 września 2019 w Niepublicznej Szkole Podstawowej SNRO w Dobrym Mieście odbyła się inauguracja nowego roku szkolnego 2019/2020.

Uczniowie naszej szkoły wrócili do nas po dwóch miesiącach wakacji. Uczniowie, kadra pedagogiczna, pracownicy szkoły oraz rodzice zostali przywitani przez nową Panią Dyrektor Wiolettę Pirianowicz.

Czytaj więcej...

Prezenty dla Mam

dlamamZ okazji Dnia Mamy uczniowie klasy III własnoręcznie przygotowali prezenty. Mamy nadzieję, że biżuteria ucieszyła każdą z mam. Wszystkiego najlepszego!!!

Czytaj więcej...

Dzień zajączka

z0

17 kwietnia dzieci z naszych placówek: szkoły i przedszkola wzięły udział w przedświątecznym spotkaniu z okazji Dnia zajączka. Tego dnia został rozstrzygnięty konkurs „ Wielkanocny zajączek” w dwóch kategoriach wiekowych: klasy I-III oraz IV- VI.

Czytaj więcej...

KIERMASZ PALM WIELKANOCNYCH

kiermasz wielkanocny2019

W niedzielę 7 kwietnia przy Stodole Kultury w Dobrym Mieście odbył się kiermasz palm wielkanocnych. Swoje stoisko przygotowała także nasza szkoła. Serdecznie dziękujemy przede wszystkim rodzicom za wsparcie!

 

Warsztaty wielkanocne

warsztaty wielkanocne2019

Święta Wielkanocne już niedługo, a uczniowie naszej szkoły wraz z rodzicami wzięli udział w warsztatach tworzenia palm wielkanocnych. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć z piątkowego wydarzenia.

 

pit butonline

 

Adres

Niepubliczna Szkoła Podstawowa Stowarzyszenia na Rzecz Oświaty
ul. Ułańska 6
11-040 Dobre Miasto

Telefony

sekretariat: 89 622 10 10
dyrektor:  514 017 554
świetlica:  514 017 504

UWAGA! Ten serwis używa cookies i podobnych technologii.

Brak zmiany ustawienia przeglądarki oznacza zgodę na to. Czytaj więcej…

Zrozumiałem

Mail

nsp_snro@op.pl

 

pit butonline